• Хотинські вісті

Знущався над старенькою мамою


Ілютративне фото з відкритих джерел

Місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення відносно 39-річного жителя Хотинського району за фактом вчинення ним домашнього насильства, тобто умисного систематичного психологічного насилля щодо рідної людини.


Установлено, що у період з лютого 2019 до січня 2020 житель Хотинського району періодично, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, умисно систематично вчиняв відносно своє 65-річної матері дії психологічного насильства, які виявлялись у словесних образах нецензурними словами, погрозах фізичною розправою. Через це потерпіла змушена була покидати будинок, ночувати поза власним помешканням, що призводило до психологічних страждань та погіршення її якості життя.


Вироком Хотинського районного суду, який набрав законної сили, цю особу визнано винуватою у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 1261 КК України та призначено покарання у вигляді 1 року 2 місяці позбавлення волі та на підставі ст. ст. 75, 76 КК України, звільнено від відбування призначеного покарання, якщо він період іспитового строку 1 року 6 місяців не вчинить нового злочину і виконуватиме покладені на нього обов’язки.


Володир Гриців,

заступник керівника Кельменецької місцевої прокуратури.

59 views0 comments