• Хотинські вісті

Знижки до 30% на понад 1000 товарів у супермаркеті “АРС”


На правах реклами

Будівельний супермаркет “АРС” у м. Кам’янець-Подільський оновився!

Тепер ще більше плитки, сантехніки, шпалер та інструментів. Також у продажі меблі для дому: дивани, столи, стільці, тумби та шафи.

З нагоди оновлення, 4-5-6 вересня АРС*:


· Знижує ціни до 30% на понад 1 000 товарів.

· Міняє всі картки знижок із 3-5% на 10%.

· Дарує картки економії АРС з максимальною знижкою 10% усім покупцям.

4 вересня о 12:00 на Вас також чекають майстер-класи від провідних виробників будівельних матеріалів та інструментів. В цей день Ви зможете навчитись наносити рідкі шпалери (ТМ Юрскі), правильно змішувати, підбирати та використовувати клей і фуги для плитки (ТМ Polimin, Kirchland), гіпсові штукатурки та шпаклівки (ТМ Krumix), а також матимете змогу випробувати електроінструменти (ТМ Stark). Буде захоплююче!

На наших стендах понад 3 000 найменувань колекційної керамічної плитки. У продажі популярні оздоблювальні матеріали: клінкер, гіпсовий та декоративний камінь і новинка — гіпсові 3D панелі.


Також стало ще більше товарів у відділі сантехніки, ламінату, шпалер, ручних та електроінструментів.Відтепер у будівельному супермаркеті АРС можна придбати і меблі для дому від топових виробників України (Blest, Константа, Скай, Аква Родос) та Зарубіжжя (Wojcik, Forte та ін). До Вашої уваги стильні столи та стільці, зручні та якісні дивани, ліжка, місткі шафи, тумби, комоди та багато іншого.

А по натхнення — також в АРС! Для Вас дизайнери оформили 28 інтер’єрів ванних кімнат та підготували БОНУС — 3D Дизайн Вашої ванни у ПОДАРУНОК*.

Будівельний супермаркет АРС чекає на Вас щодня за адресою: м. Кам’янець-Подільський, вул. Північна, 81 М, (067) 671 31 36. Інтернет-магазин: www.ars.ua.

*Деталі акцій запитуйте у менеджерів.

Опубліковано на правах реклами.

118 views0 comments