• Хотинські вісті

Змагання пам'яті полеглого кіборга Юрія Кушніра


У Хотинській ДЮСШ уперше відбулися районні змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед учнів освітніх закладів на знак ушанування пам'яті полеглого Героя, кіборга Юрія Кушніра з Каплівки.


Перед початком змагань школярі переглянули відеоролик про Юрія, котрий брав участь у миротворчій місії в Африці, а із початком бойових дій на сході України, пішов боронити рідну землю. Його життя обірвалося надто рано – він загинув від важкого поранення під час найпекельніших боїв у Донецькому аеропорту.
Пам'ятати про подвиг усіх полеглих захисників із Хотинщини закликала учасників змагань начальник відділу освіти Хотинської РДА Альона Колесникова. Вона також побажала школярам успіху в цьому стрілецькому турнірі, здійснення мрій та мирного, щасливого майбутнього. Адже за це борються наші військові на сході країни.


У змаганнях узяли участь команди освітніх закладів Грозинців, Білівців, Данківців, Зарожан, Круглика, Малинців, Шилівців, Ширівців, Хотинської гімназії та міських шкіл №1 та №5.

Перемогу здобула команда Рукшинської ЗОШ, друге місце розділили збірні Хотинської ЗОШ №1 та Зарожанського НВК, а третє – представники Біловецького та Грозинецького НВК. Вітаємо призерів!


40 views0 comments