• Хотинські вісті

Змагання пам'яті полеглого кіборга Юрія Кушніра


У Хотинській ДЮСШ уперше відбулися районні змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед учнів освітніх закладів на знак ушанування пам'яті полеглого Героя, кіборга Юрія Кушніра з Каплівки.


Перед початком змагань школярі переглянули відеоролик про Юрія, котрий брав участь у миротворчій місії в Африці, а із початком бойових дій на сході України, пішов боронити рідну землю. Його життя обірвалося надто рано – він загинув від важкого поранення під час найпекельніших боїв у Донецькому аеропорту.
Пам'ятати про подвиг усіх полеглих захисників із Хотинщини закликала учасників змагань начальник відділу освіти Хотинської РДА Альона Колесникова. Вона також побажала школярам успіху в цьому стрілецькому турнірі, здійснення мрій та мирного, щасливого майбутнього. Адже за це борються наші військові на сході країни.


У змаганнях узяли участь команди освітніх закладів Грозинців, Білівців, Данківців, Зарожан, Круглика, Малинців, Шилівців, Ширівців, Хотинської гімназії та міських шкіл №1 та №5.

Перемогу здобула команда Рукшинської ЗОШ, друге місце розділили збірні Хотинської ЗОШ №1 та Зарожанського НВК, а третє – представники Біловецького та Грозинецького НВК. Вітаємо призерів!


35 views

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/