• Хотинські вісті

Змагання міських ОТГ: у футзалістів найкращий результат


Минулої неділі у Новоселиці відбулись спортивні змагання Чернівецької територіальної організації громадської організації ВФСТ «Колос» серед команд міських об’єднаних територіальних громад. У програмі змагань були волейбол або футзал (на вибір), гирьовий спорт, настільний теніс, шашки, шахи.


Команда Хотинської ОТГ посіла четверте загальнокомандне місце із семи учасників. Переможцем стала команда Вижницької ОТГ, Заставнівська та Сторожинецька об’єднані територіальні громади посіли відповідно друге та третє місця.


Кращий результат у складі нашої команди продемонстрували футзалісти (третє місце) та Сергій Шумейко, який переміг у гирьовому спорті у ваговій категорії до 78 кг.Одночасно відбувались сільські спортивні ігри 2019 року серед збірних команд районів і спортсменів сільських фізкультурно-спортивних клубів Чернівецької області. Гарні результати продемонстрували гирьовики – Василь Черней (2 місце у категорії до 95 кг) та Микола Паур (1 місце у категорії + 95 кг). Віталій Чіботар (вагова категорія понад 90 кілограм) виборов третє місце у змаганнях з армспорту.


Микола Шевчук

15 views0 comments