• Хотинські вісті

Змагання з настільного тенісу

Нещодавно в Хотині відбулись змагання з настільного тенісу за програмою проведення у 2019 році районних сільських спортивних ігор.

На старт змагань вийшли 10 команд (склад команди – 2 чоловіки та жінка), які представляли Анадоли, Білівці, Бочківці, Пригородок, Ставчани, Ставчанський професійний ліцей, Чепоноси та Ярівку. Бочківецькі любителі гри в настільний теніс заявили одразу три команди.

Після ігор на груповому етапі (дві групи по 5 команд) визначилися чотири учасники фіналу, які й розіграли призові місця.

Зовсім трішки не вистачило пригородоцькій команді, аби потрапити до трійки кращих. У вирішальному матчі за третє місце перемогу здобула команда села Бочківці під номером два (Ігор Кушнір, Дар‘я Степанова, Павло Жоян).

Натомість перша бочківецька команда (Борис Кіріяк, Аеліта Коташ, Анатолій Сокирко), до речі, минулорічний переможець змагань, цьогоріч зупинилася за крок від вершини – друге місце.

А переможцем, дещо несподівано, стала команда села Ставчани (Євген Косован, Анастасія Арійчук, Віктор Москалюк). Сплав досвіду та молодості (одному із ставчанських тенісистів 33 роки, іншому 42, а дівчині днями виповниться 14) зробив свою справу. Чотири перемоги на груповому етапі змагань, ще дві у фінальній частині і цілком справедливе чемпіонське звання.

Микола Шевчук, голова Хотинської иісцевої організації ГО "ВФСТ "Колос".