• Хотинські вісті

Злощасне кільце: пройти усі кола пекла?

Updated: Sep 10, 2021
Хотинчани виходять на пікет. Шини вже складені!Чому? Протестувальники обурюються: голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук обіцяв, що це кільце капітально відремонтують до відзначення 400-річчя Хотинської битви, яке відзначатимуть на початку жовтня. Але роботи так і не розпочалися. Чому виконавча влада не забезпечила безпеку руху на цій аварійній ділянці?Як стало відомо, у серпні нарешті відбувся новий тендер на ремонт кільцевої розв’язки біля Хотина. Цього з нетерпінням чекали усі, а особливо водії, котрі щодня «гроблять» свої автівки й автобуси на цьому кільці, що є аварійно небезпечним через глибокі ями. Але виявилося, радіти зарано. Антимонопольний комітет скасував цей тендер.


Зробили так за зверненням фірми, яку замовник відсторонив від участі в тендері. Про це йдеться в рішенні Антимонопольного комітету від 6 вересня, оприлюдненому на сайті Prozorro, повідомило Суспільне.медіа.


У відомстві зазначили, що фірма «Акелік Груп» звернулася через порушення у проведенні тендеру. Її усунули від участі, бо вона не надала документів, що підтверджують наявність техніки. «Акелік Груп» на аукціоні запропонувала за ремонт кільця ціну на тисячу гривень нижчу, аніж фірма-переможець «Енергетично-дорожнє будівництво».


Антимонопольний комітет скасував рішення про усунення від участі фірми «Акелік Груп», а також визнав недійсним визначеного переможця тендеру, його мають обирати повторно. Як надовго це ще затягнеться? Адже на календарі вже вересень...


Нагадаємо, уже майже рік, як розпочали ремонт цієї розв’язки на дорозі державного значення Житомир–Чернівці вартістю 30 мільйонів гривень. До кінця 2020-го там мали спорудити кільце кругового руху. Втім покриття зняли, усе розрили і ...припинили роботи.

Замовник будівництва ДП «Фінінпро» на запит «Хотинських вістей» відповів, що роботи здійснювала підрядна організація «Акелік Груп» і припинила їх «через необхідність коригування проєктної документації».


Отже, митарства з кільцевою розв’язкою, яку високопосадовці називали «відкритою раною на тілі Буковини», тривають уже по другому колу. І кінця-краю не видно.759 views0 comments