• Хотинські вісті

Здійснюється перевірка виплачених субсидій, виявляють факти приховування набутого майна


До уваги отримувачів субсидій

Управління праці та соціального захисту населення Хотинської районної державної адміністрації повідомляє, що з 1.01.2020 року проводиться верифікація (перевірка) особових справ одержувачів субсидій.


За результатами перевірки виявляються факти приховування заявниками інформації про набуте майно внаслідок придбання, спадщини або договору дарування протягом періоду одержування субсидій.


Управлінням переглядається право на отримання субсидії у попередні періоди та повідомляється отримувачів про можливе відшкодування надміру виплачених коштів. У разі відмови від їх повернення справи цих громадян буде передано до правоохоронних органів для відшкодування збитків, завданих державі.


Звертаємо увагу на те, що у разі виникнення обставин, які можуть вплинути на отримання житлової субсидії, необхідно у 30–ти денний термін повідомляти про це управління праці та соціального захисту населення.

На право призначення субсидії впливає:

  • наявність транспортного засобу, зареєстрованого в установленому порядку і з дати випуску якого минуло менше ніж 5 років,

  • купівля/оплата послуг на суму понад 50,0 тис. грн,

  • набуття в інший законний спосіб (дар, отримання в спадщину) права власності на земельну ділянку, квартиру(будинок), транспортний засіб (механізм), будівельні матеріали, інші товари довгострокового вжитку на суму понад 50 тис. грн протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії.


Одночасно звертаємо увагу, що вказані умови також поширюються на членів сім’ї особи із складу домогосподарства, яке звернулося за призначенням субсидії.

Наталія ЦВЕНТАРНА,

начальник управління праці та соціального захисту населення.

22 views0 comments