• Хотинські вісті

Здобув золото на престижному чемпіонатіОлег Миронець: "Я довів собі, що немає нічого неможливого!"


20 лютого у Стамбулі (Туреччина) відбувся Чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій в приміщенні, який став чудовим шансом для українських спортсменів перевірити власні сили перед чемпіонатом Європи.


Цим шансом сповна скористався наш земляк – Олег Миронець. Який подолав забіг на 800 метрів за 1:48.19 хвилини, при тому, що норматив у Торунь-2021 складає 1:49.00 хв.


Таким чином наш чемпіон встановив рекорд змагань й отримав золоту медаль, а також виконав норматив Майстра спорту міжнародного класу і здобув путівку на чемпіонат Європи у приміщенні (Польща).

– Стамбульська доріжка мені підкорилась, і я зумів виконати норматив Майстра спорту міжнародного класу та подолати відбір на чемпіонат Європи, – поділився першими враженнями на особистій сторінці у соцмережі Олег Миронець.


– Це був початок великої історії мого життя. Цей старт один із найкращих, я довів собі, що немає нічого неможливого. Приємно розуміти те, що моя плідна праця над собою дає такі великі результати. А підтримка рідних мене надихнула й не дозволила опустити руки, – написав чемпіон.

Щиро вітаємо земляка! Бажаємо нових досягнень і ще більших перемог!

Фото: UKR Athletics.

9 views0 comments