• Хотинські вісті

Згортають ковідні стаціонари

Updated: 4 days ago40 ліжок для хворих з коронавірусом залишили у лікарні Хотина


У травні та червні на Хотинщині, як і загалом в Україні, нарешті почало згасати полум‘я коронавірусної пандемії. Відтак знизилася завантаженість стаціонарів Хотинської багатопрофільної лікарні.


Ще навесні у нашій лікарні одночасно лікували понад 100 хворих на СОVID-19 та його ускладнення. А для них було передбачено 117 ліжок. Причому для мешканців не лише населених пунктів Хотинщини, а й із сусідніх регіонів і навіть Чернівців.


Виконуючий обов‘язки головного лікаря багатопрофільної лікарні С. С. Солодкий поінформував, що розпорядженням голови Чернівецької облдержадміністрації затверджено перелік закладів охорони здоров‘я, визначених для госпіталізації хворих на СОVID-19, – це 7 лікарень області, у тому числі і Хотинська.


Отже Хотинська лікарня і надалі залишається госпітальною базою з лікування недужих на коронавірусну хворобу (до речі, не всі колишні районні лікарні у цьому переліку).

Також затверджено структуру їх ліжкового фонду в інфекційних та перепрофільованих відділеннях, що надають медичну допомогу недужим на коронавірусну хворобу та ускладнення, які нею спричинені.


– У Хотинській лікарні залишено 40 ліжок для таких хворих (з них зайняті близько половини). Це в інфекційному та терапевтичному відділеннях, – зазначає С. С. Солодкий. – А ЛОР-відділення та неврологічне почали приймати недужих за своїм профілем. Окрім того, у ЛОР-відділенні лікують хворих із терапевтичними патологіями.

238 views0 comments