• Хотинські вісті

Згадаймо Героїв Небесної Сотні20 лютого в Україні вшановують світлу пам'ять полеглих на Майдані. Цього дня 2014 року на Інститутській вулиці у Києві силовики злочинного режиму Януковича розстрілювали беззбройних протестувальників. Загалом за день було до ста жертв, яких назвали «Небесною Сотнею»...


Майданівці загинули, відстоюючи права і свободи людини, захищаючи ідеали демократії, європейське майбутнє України.


Серце болить і мороз іде по шкірі, коли згадуємо криваві зимові дні 2014 року. Коли на бруківку лилася кров, а молодих патріотів били кийками, навкруги свистіли кулі...


Ті події змінили хід історії нашої держави. Подвиг Героїв Небесної Сотні житиме у віках. Як і тих воїнів, котрі захищали Україну протягом важких семи років війни і нині стоять на захисті територіальної цілісності нашої держави.


У Хотині представники райдержадміністрації та міської ради склали шану полеглим на Майдані та загиблим воїнам-захисникам. Вони поклали квіти до пам'ятного хреста Героям Хотинщини, які загинули за незалежність України.


Світла пам'ять борцям за свободу.


P.S. На жаль, у час пандемії неможливі такі масові заходи, які відбувалися у Хотині до Дня Героїв Небесної Сотні та Дня Гідності та Свободи минулими роками. Тому на сторінці у соцмережі фейсбук пропонуємо переглянути добірку фото із архіву "Хотинських вістей" із патріотичних заходів.
3 views0 comments