• Хотинські вісті

Звернення проти зростання тарифів підготували у Хотинській ОТГІ пропонують сусіднім громадам підтримати текст звернення та направити його Президенту, Кабміну, Міністерству енергетики та вугільної промисловості


Звернення проти зростання тарифів

керівника Хотинської ОТГ Андрія Дранчука


"Шановні жителі Хотинської громади!

Центральними органами влади нашої держави без будь-яких консультацій з регіонами прийняте рішення про чергове відчутне підвищення тарифів на газ, на транспортування газу, на електроенергію з 1 січня 2021 року.


На моє особисте переконання, підвищення тарифів для населення наразі є вкрай недоречним. Багато жителів нашої громади – це люди старшого покоління, які й так ледве можуть оплатити діючі тарифи!


Хотинська міська влада – на боці громади і виступає категорично проти підвищення тарифів на газ. Підготовлені звернення Президенту України, Кабінету Міністрів, Міністерству енергетики та вугільної промисловості.


Бурхлива суспільна реакція на підвищення тарифів є цілком логічною та передбачуваною. Сьогодні по всій Україні проходять акції протесту.


Тож хочу довести до відома жителів нашої громади наступне:


1. Позиція Хотинської міської ради є чіткою і зрозумілою: ми категорично проти підвищення тарифів на газ та електроенергію для населення. Особливо у період пандемії коронавірусу, який негативно вплинув на фінансовий стан багатьох хотинських родин.


Я маю глибоке переконання: у скрутні часи держава має захищати й підтримувати своїх громадян. Тому будь-які рішення уряду та НКРЄКП, що збільшують фінансовий тягар для населення, є несправедливими, невчасними і мають бути негайно переглянуті!


2. Звертаємося до Кабінету Міністрів з вимогою вжити необхідні заходи щодо НЕДОПУЩЕННЯ ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ.


Ми також звертаємося до НКРЄКП з вимогою:

- привести тарифи на послугу розподілу природного газу до єдиного значення для всіх мешканців країни з метою забезпечення соціальної справедливості;

- переглянути тарифи на послуги розподілу природного газу;

- переглянути підстави для нарахування тарифу за послугу розподілу природного газу.


Сьогодні найболючішим для населення є ситуація з газопостачанням та електрикою. І формують ці тарифи точно не голови територіальних громад, тому ми і робимо звернення до державних органів. Наразі завдання місцевих рад полягає не у продукуванні численних однотипних звернень, не у піарі на трибунах у сесійних залах, а у відстоюванні своєї, вже сформованої позиції.

І в цьому ми сподіваємося на ваше розуміння та підтримку!


І я особисто, і міська рада триматимемо «руку на пульсі» тарифних проблем і далі відстоюватимемо інтереси хотинчан в законний спосіб.


Також пропоную колегам із сусідніх громад підтримати текст звернення та направити його Президенту України, Кабінету Міністрів, Міністерству енергетики та вугільної промисловості".


З повагою

Хотинський міський голова Андрій ДРАНЧУК.

1,142 views0 comments