• Хотинські вісті

Звання «Мати-героїня» отримала землячка, мама сімох дітейНещодавно з нагоди 30-ліття Незалежності України, почесне звання «Мати-героїня» отримали п’ятеро багатодітних матерів Дністровського району. Серед них – Анжеліка Романівна Іванічик із Клішківців.

«Бути матір’ю дуже відповідально, – каже матір сімох дітей Анжеліка Іванічик із Клішківців. – Це, мабуть, найважча, непередбачувана та, на мою думку, найбажаніша «професія» жінки, яку неможливо оцінити, то зроблять наші діти. Саме вони є сенсом нашого буття. Що може бути цінніше, ніж вперше почуте слово «мама», перший крок, обійми маленьких рученят?

Вона розповідає:

"Щоразу, коли у нашій сім’ї народжувалося немовля, сприймали його як подарунок небес. Любимо всіх однаково, незалежно від їхніх характерів, уподобань, можливостей.


Стараємося виховувати так, щоб вони виросли хорошими людьми – чесними, справедливими, відповідальними. Звичайно, міцною опорою, надійним захистом і прикладом для дітей є мій чоловік Олег. Поряд з ним нам не страшні ніякі проблеми і труднощі", – каже вона.


З кожним роком діти дорослішають: Назарій уже влаштувався на роботу, ще троє Богдан, Адая та Анастасія-Елла – студенти. Іннеса й Іллюша – школярі, а найменшенький Захар завжди поряд з мамою.


Про своїх кровиночок Анжеліка може розповідати годинами, адже кожне дитя – дороге для неї: як кажуть у народі, котрого пальчика не вріж, однаково болить.


– А для щастя потрібно небагато, – зізнається жінка, – і вимірюється воно не державною винагородою, почесним званням, а добрими, ніжними словами від дітей. Щоб з роками вони не віддалялися і пам’ятали, що материнське серце завжди за ними болить.

Тож бажаю всім мамам мати міцне здоров’я, нехай Господь вас обдаровує любов’ю ваших діточок, підтримкою чоловіка та рідних, – побажала багатодітна матір Анжеліка Романівна.


1,100 views0 comments