• Хотинські вісті

За фактом бійки в закладі освіти поліцейські проводять перевіркуВідеозапис бійки між школярами в селі Ширівці Дністровського району ювенальні поліцейські виявили у соціальних мережах. Співробітники поліції внесли інформацію про інцидент до системи єдиного обліку НПУ та почали з’ясовувати його причини та обставини. Про це повідомили у поліції Чернівецької області.


Правоохоронці опитали викладачів освітнього закладу, очевидців і учасників бійки, а також їхніх батьків.


Попередньо поліцейські встановили, що 16 листопада між 14-річним учнем і 15-річною ученицею Шировецького навчально-виховного комплексу виникла суперечка. Під час інциденту дівчина почала бити хлопця, який у відповідь також ударив її декілька разів. Відеозапис події очевидці розмістили в соціальній мережі.


Спілкуючись з інспекторами ювенальної превенції, батьки учасників інциденту розповіли, що конфлікт між їхніми дітьми врегульовано і жодних претензій один до одного через бійку не мають.


Наразі триває перевірка цього конфлікту, за результатами якої діям його учасників буде надана правова оцінка. Також правоохоронці з’ясовують причини та умови, що сприяли виникненню інциденту на території закладу освіти.

Джерело – Відділ комунікації поліції Чернівецької області.

655 views0 comments