• Хотинські вісті

За психологічне насильство над сестрою житель Дністровського району постане перед судом
Поліцейські вже притягували чоловіка до адміністративної та кримінальної відповідальності за вчинення домашнього насилля. Про це повідомляє поліція Чернівецької області.


Слідчі відділення поліції №1 (м. Сокиряни) Дністровського райвідділу поліції зібрали докази причетності місцевого жителя до умисного систематичного психологічного насильства над сестрою. Поліцейські повідомили кривднику про підозру у скоєнні кримінального правопорушення та скерували до суду обвинувальний акт.


Під час досудового розслідування слідчі поліції з’ясували, що 42-річний житель села Білоусівка Дністровського району неодноразово конфліктував із рідною сестрою через неприязні стосунки. При цьому, буковинець нецензурно ображав 28-річну потерпілу, принижував її честь і гідність.


Правоохоронці вже неодноразово притягували кривдника до адміністративної та кримінальної відповідальності за вчинення домашнього насильства. Однак, чоловік продовжував знущатися над сестрою.


Відповідно до висновку судово-психіатричної експертизи, внаслідок систематичного фізичного та психологічного насилля потерпіла отримала психічний розлад.


За результатами досудового розслідування, кривдник обвинувачується у вчиненні домашнього насильства, передбаченого статтею 126-1 Кримінального кодексу України. За такі дії обвинуваченому загрожує до двох років позбавлення волі.

Джерело - Відділ комунікації поліції Чернівецької області.205 views0 comments