• Хотинські вісті

За повторний угон автівки – 5 років позбавлення воліМісцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення відносно 22-річного жителя Хотинського району за фактом незаконного заволодіння ним транспортним засобом, учиненого повторно.


Установлено, що житель Хотинського району, раніше судимий за вчинення умисних, тяжких, корисливих кримінальних правопорушень, у тому числі за угон, у період іспитового строку, встановленого вироком суду від 2017 року, належних висновків для себе не зробив та повторно вчинив угон. До того ж – у стані алкогольного сп’яніння.


Так, у червні 2020 року в одному із населених пунктів Хотинщини нетверезий обвинувачений, скориставшись тим, що 49-річний житель району залишив свій автомобіль марки «ВАЗ-2101» без нагляду, сів за його кермо. За допомогою ключів, які були в замку запалювання, запустив двигун та поїхав. Таким чином знову незаконно заволодів транспортним засобом.


У подальшому, під час руху цим автомобілем, врізався у бетонну опору лінії електропередач, що при виїзді з населеного пункту, в результаті чого пошкодив його.


Хотинським районним судом цю особу визнано винуватою у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 289 Кримінального кодексу України, та призначено покарання – 5 років 2 місяці позбавлення волі.

Володимир Гриців,

заступник керівника місцевої прокуратури.

19 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/