• Хотинські вісті

За місце в шоу «Голос країни» змагатиметься юнак з Хотинщини


Уже цієї неділі, 3 березня, о 21:00 глядачі телеканалу 1+1 побачать останній найнепередбачуваніший епізод сліпих прослуховувань проекту Голос країни-9, тренери якого Тіна Кароль та мультиартист MONATIK вже встигли набрати свої команди. У шоумена Потапа та міжнародної зірки Dan Balan залишились останні місця, повідомляється на сайті https://1plus1.ua/.


Сильних учасників у Голосі країни-9 настільки багато, що зірковінаставники вимушені були попросити продюсерів змінити правила й додати ще по одному екстра-місцю кожному. Хто з народних талантів займе екстра-місця у командах в останньому раунді вибору наосліп, глядачі дізнаються вже скоро.

Чи зможе 19-річна вокалістка Вікторія Олійник з Кам’янця-Подільского, яка за два тижні до відбору зламала ногу, зібрати всі сили та показати свій талант, аби потрапити до проекту?

Сподіваюся, що тренери почують мене не тільки вухами, а й серцем. В мене є талант підкорювати все на своєму шляху. Моя ціль – перемогти на Голосі Країни, - розказала Вікторія Олійник.

Гіоргі Дарахвелідзе з Києва закінчив один з найпрестижніших університетів України й мав стати дипломатом. Пізніше він зрозумів, що життя одне і варто його використати наповну заради мрії.

Для мене Голос країни - це початок професійного шляху. Я мрію познайомитися з наставниками і потрапити до одного в команду, аби стати професіоналом, як і вони», - додав учасник.


На сцену проекту також вийдуть Олександр Тесленко з Києва, юна вокалістка Вікторія Літвінчук, фермер Артем Банар з Хотина та інші народні таланти.

Джерело https://1plus1.ua/…/golos-kraini-9-zminit-pravila-v-ostanno…

35 views0 comments