• Хотинські вісті

За зберігання наркотиків – арешт


Вироком суду визнано винним


Місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення відносно жителя Хотинського району за фактом незаконного виготовлення, зберігання наркотичних засобів без мети збуту.


Встановлено, що 27 річний житель Хотинського району переслідуючи мету незаконного виготовлення наркотичних засобів для їх подальшого особистого вживання, без мети збуту, всупереч положенням законам «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори» та «Про заходи протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та зловживання ними» придбав насіння коноплі, яке в квітні 2019 року посіяв на присадибній ділянці власного господарства.


У подальшому, упродовж літа–осені 2019 року з вирощеного куща коноплі зривав листки, які сушив, після чого подрібнював та зберігав для власного вживання.

У жовтні 2019 року під час проведення санкціонованого обшуку в його будинку, працівниками поліції виявлено та вилучено речовину рослинного походження, яка є особливо небезпечним наркотичним засобом, обіг якого заборонено – канабісом, загальною масою 407,529 грам.


Вироком Хотинського районного суду цю особу визнано винуватою у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 309 КК України та призначено покарання у виді 4 місяців арешту.


Володимир Гриців,

заступник керівника Кельменецької місцевої прокуратури.

23 views0 comments