• Хотинські вісті

За два дні – три медаліНаш земляк, президент клубу Майстрів легкої атлетики в Чернівецькій області Анатолій Власов здобув три призові місця на чемпіонаті України


У вихідні, 10 та 11 квітня, у Києві відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні. Відрадно, що хотинчанин Анатолій Власов, який є неодноразовим призером чемпіонатів не лише національних, а й Європи та світу серед ветеранів, вдало виступив і здобув два «золота» (метання диска і ваги) та одне «срібло» (метання молота) у категорії «МАСТЕРС».


До речі, він також входить до координаційної ради новоствореної громадської організації «Ветерани легкої атлетики України».


– Кожні змагання для ветеранів-спортсменів – наче свято, адже це не лише можливість помірятися силами, а й поспілкуватися. На щастя, вдалося провести цей чемпіонат на високому організаційному рівні, для цього добилися дозволу Міністерства молоді та спорту, Київської МДА, погодження Федерації легкої атлетики України, – зазначив Анатолій Власов. – Організатори вжили необхідні протиепідемічні заходи, а усім учасникам потрібно було мати негативний результат експрес-тесту на коронавірус.


Тож наш земляк повернувся не лише з гарним настроєм, а й трьома високими нагородами.


Він каже, що хотів би, щоб якомога більше спортсменів долучалися до ветеранського легкоатлетичного руху, адже він нині активно розвивається.


«Спорт і рух продовжують наше життя, забезпечують активне довголіття, допомагають зміцнити імунітет. А сильний імунітет – це захист від усіх вірусів та інфекцій, що дуже актуально в нинішній складний час», – зазначив призер чемпіонату Анатолій Власов.
146 views0 comments