• Хотинські вісті

Захищав правопорядок, а з перших днів війни – усіх нас від ворогаХотинщина знову прощається з Героєм. На Донеччині загинув відважний воїн Андрій Божек. Він із Зарожан Недобоївської громади. З перших днів повномасштабного вторгнення російських військ добровільно став на захист країни, хоч міг отримати відстрочку, оскільки виховував трьох неповнолітніх дітей.


– Він казав: треба йти воювати, бо всі відсиджуватися тут не можуть. Потрібно бити ворога там, на сході та півдні, щоб окупанти не прийшли до нас, щоб захистити наших дітей від тих нелюдів, які безжально вбивають та ґвалтують, не зважаючи ні на що, – згадує чоловікові слова дружина Анна. Їй важко стримати сльози, бо серце болить від великої та непоправної втрати.


Анна розповіла, що раніше чоловік працював у поліції в Чернівцях, а саме в Садгорі. Захищав праавопорядок, дбав про безпеку людей. Потім деякий час працював у місцевих садах. Був швидкий до роботи, дуже трудолюбивий, як добрий господар любив порядок, щоб усе було до ладу.


Але війна змінила все. Уже на другий день повномасштабного наступу московських окупантів Андрій вирішив йти на фронт. Спочатку пройшов навчання, потім потрапив у зону бойових дій. Останні два місяці служив на Донеччині.


«Ще місяць і його б пустили у відпустку додому. Ми дуже сумували… Як пояснити тепер нашому маленькому синочку, що тато ніколи не приїде? Дитина ще сподівається, запитує, коли повернеться батько», – ридаючи, каже згорьована жінка.


Андрію було лише 33 роки. У загиблого залишилися батьки, брат, дружина та діти. Заради них і всіх нас він вирушив на війну.«Андрій Вікторович Божек віддав найдорожче – своє життя. Війна забрала сина, чоловіка, батька, брата. Дуже боляче… Уся наша Недобоївська територіальна громада сумує. У цей важкий для України час схиляємо голови в глибокій скорботі», – зазначив заступник Недобоївського сільського голови Микола Паур.


У вівторок жителі громади живим коридором зустріли загиблого Героя: починаючи від в’їзду в Недобоївці, через Владичну та Ширівці аж до його будинку в Зарожанах. А у середу об 11:00 відбудеться похорон.

Щирі співчуття рідним і близьким. Вічна пам’ять та слава Герою.


1,041 views0 comments