• Хотинські вісті

Захворюваність в області продовжує зростатиСтаном на вечір 10 квітня в області – загалом 409 інфікованих COVID-19, за добу 30 нових випадків, троє буковинців померли від коронавірусної хвороби. Про це розповів голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук у відеозверненні.


Посадовець закликав на свята залишатися вдома: «Коронавірус не вибирає з-поміж конфесій. Дослухайтеся до заклику «Любіть ближнього» і не наражайте його на небезпеку".

Маємо випадок, коли один священник з Новоселицького району, який захворів на коронавірус, контактував із 123 вірянами, тепер усі вони є контактними особами. Серед них – ще 4 священнослужителі, які пішли до своїх вірян. У Герцаївському районі священник під підозрою на коронавірус, його дружина захворіла. Також заражений коронавірусом священнослужитель із великим числом контактних осіб є у Чернівцях. Можливі нови спалахи, – наголосив Сергій Осачук.

Водночас, він не повідомив, у яких селах та містах області виявлено нові випадки коронавірусної інфекції. Як поінформували в Чернівецькій ОДА, відтепер географію зараження коронавірусом у краї надаватимуть лише раз на тиждень.

65 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/