• Хотинські вісті

Запрошуємо до дискусії!


Тема: "Як Хотинщині навчитися заробляти на туризмі?"

Середньовічна перлина – Хотинська фортеця приваблює мандрівників з різних куточків світу, але наше невелике місто не отримує відчутної вигоди, туризм не розвивається. Хотинчани нарікають: туристи залишають у нас не гроші, а лише сміття. Тож як Хотинщині навчитися заробляти на туризмі? Як привабити відвідувачів у місто, щоб їхній візит не обмежувався лише 2–3-ма годинами у фортеці? Запрошуємо поділитися думками, висловити свої пропозиції чи зауваження.

Задавайте запитання, а ми їх поставимо у "прямому ефірі" міській владі та експертам під час зустрічі в рамках дискусійної платформи "Хотин онлайн", яка відбудеться у четвер у редакції "Хотинських вістей" (з 12:00 до 13:00, початок реєстрації о 10:30 год.).


Під час дискусії хочемо всебічно проаналізувати проблему, сильні та слабкі сторони, щоб визначити над чим потрібно працювати у першу чергу (розвиток інфраструктури, підприємницької ініціативи, ремонт доріг, залучення інвестицій, сприяння готельно-ресторанному бізнесу, організація фестивалів для популяризації міста та інше).

Чекаємо на Ваші запитання та пропозиції!


Захід відбуватиметься за співпраці з Українською Асоціацією Медіа Бізнесу (УАМБ) у рамках проекту «Посилення економічної самостійності та цінності місцевих медіа для місцевої громади», що здійснюється за підтримки фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.16 views0 comments

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/