• Хотинські вісті

Запрацював фонтан у міському парку Хотина


А дитячий майданчик, стилізований під Хотинську фортецю, доробляють


Майже через 30 років фонтану із лебедями у парку дали «друге життя». Реконструювали, змінили водовідводи та встановили фільтри, пофарбували і підвели живлення для автоматичного вмикання та вимикання.


Як розповів перший заступник міського голови Андрій Дранчук, він навіть не пам’ятає, коли востаннє фонтан функціонував. І сама конструкція, і лебеді були поламані, в плачевному стані, як і гойдалки поряд.


– Днями завершено ремонт бетонних конструкцій і форсунок фонтану, які були повністю зруйновані. Наразі відновлено водопотік, усе пофарбовано, гарно та естетично, – каже посадовець. – Також встановили програмування із таймером на щиток подачі живлення, щоб фонтан працював з 10:00 до 20:00 години, самостійно вмикаючись та вимикаючись.


Вода у фонтані постійно циркулюватиме, а кожні 2 тижні мають викачувати та заливати свіжу. Важливо те, що встановили систему захисту: якщо десь відбудеться витік живлення, то автоматично усе обладнання вимкнеться.


Також Андрій Дранчук повідомив: «На завершальному етапі роботи на новому ігровому майданчику. Багато часу зайняло виготовлення дерев’янних конструкцій, але наразі уже всі внутрішні деталі, яких не вистачає, готові у майстрів, – повідомив він. – Залишається лише закріпити усе разом в одну конструкцію. По периметру майданчика планується встановити огорожу, а також територія буде засипана навпіл піском та дрібним щебенем».


За його словами, планується облаштувати ще різні зони навколо майданчика та фонтану: для дорослих та дітей. Увесь парк потрохи приводитимуть до ладу і прокладатимуть нові доріжки.– Нині ще однією важливою новиною є те, що незабаром розпочнеться повноцінний ремонт площі у центрі міста, адже вже визначено переможця тендеру і планується підписання договірної ціни для початку робіт, – анонсував Андрій Дранчук.


23 views0 comments

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/