• Хотинські вісті

Започаткували міжнародний фестиваль «Дністер-ріка» та визначили цьогорічних переможців

Updated: Nov 11, 2021


На фестивальному майдані у центрі Хотина підбили підсумки регіонального конкурсу сучасної естрадної української пісні «Дністер-ріка», що проходить у рамках триденного відзначення 400-ліття Хотинської битви.


А також за участі представників польської делегації (гміни Корчина) підписали документ про запровадження міжнародного фестивалю з такою назвою – «Дністер-ріка».


Також з днем народження привітали народну артистку України Ніну Матвієнко. Перший заступник міського голови Данило Білецький поздоровив Ніну Митрофанівну, вручив їй квіти і подарував картину відомої хотинської художниці Зої Піхут. Також висловив упевненість, що фестиваль матиме великі перспективи.

"Я рада, що саме на цій благодатній землі, у цьому прекрасному краї зустрічаю ще один рік свого життя. А прекрасний він своїми людьми", – сказала Ніна Матвієнко.


І порадила усім, навіть не професійним співакам "щодня хоча б по 15 хвилин співати, бо це підвищує імунітет людини".


"Сьогодні відбувається історична подія в культурному житті Буковини – буде засновано міжнародний фестиваль сучасної естрадної пісні "Дністер-ріка", – сказав режисер дійства Іван Пілат.

Договір про започаткування постійного міжнародного фестивалю культури і туризму підписали від Хотинської міської ради Данило Білецький та від гміни Корчина войт Ян Зих.

І ось урочистий момент, якого чекали конкурсанти – оголошення переможців та нагородження.


Заохочувальний приз від журі отримали: керівниця студії «Домінанта» Лілія Лепцьо (Хотин), Вікторія Келебай (Калуш) та Каріна Гнатюк (Хотин);

3 місце – Олександр Бакрів (с. Малинці) і Тетяна Мельник (Калуш);

2 місце – Діана Федишина (с. Клішківці) і Оксана Коваленко (Каховка);

1 місце – Іра Марковська (с. Клішківці) і Олександра Бойко (Кам’янець-Подільський) .


А гран-прі, сертифікат та премію отримала з рук Ніни Матвієнко та Данила Білецького Ольга Нікіточкіна (м. Кіцмань).


– Але найбільшим «переможцем» нині стала пісня – мелодійна, солов’їна, лірична, сучасна, українська!, – зазначили ведучі свята.

528 views0 comments