• Хотинські вісті

Ретрофест: залізні коні минулої епохи приїжджали у ХотинШоу ретро-автомобілів і авторалі "Від фортеці до фортеці" відбулося у рамках третього міжнародного фестивалю "Ретрофест". Стартували в Кам’янці-Подільському, а фінішували у Хотині. Таким чином автомобілісти та організатори дійства знову привернули увагу широкого загалу до найкрасивіших фортець країни.


Позмагатися за Кубок України «Від фортеці до фотеці» зголосилися понад 30 пошановувачів ретростилю не тільки із України, а й сусідньої Молдови.


У суботу краяни могли споглядати такі авто, на яких пересувалися наші діди – були тут і «військові джипи», і перші "запорожці" (у народі – «горбаті»). Власники ретро-машин намагалися максимально точно відтворити дух епохи під час реконструкції своїх залізних коней.


Як вони розповіли "Хотинським вістям", практично на 99 відсотків їхні автівки мають автентичні запчастини та комплектуючі.Усі, хто того дня відвідали Хотинську фортецю, змогли взяти участь у цьому дійстві. Охочі фотографувалися із автомобілями із минулого століття, а дехто навіть намагався проїхатися на них, щоправда це вдавалося на всім.


Хотинчани та гості міста отримали масу позитивних емоцій від фесту та цікаві фото на згадку.

23 views0 comments