• Хотинські вісті

Закуповують обладнання у Хотинську райлікарню

Updated: Apr 5, 2020Виділено кошти на придбання апарату штучної вентиляції легень для лікарні. Нині, у зв'язку із загрозою поширення коронавірусу, це дуже актуально. Адже він вражає легені, тому для порятунку деяких хворих життєво необхідне таке обладнання, яке "дихає" за пацієнта.


На придбання цього апарату ШВЛ виділено 320 тисяч гривень: 270 тисяч з районного бюджету, а ще 70 тисяч надала Недобоївська ОТГ. Відповідне рішення ухвалено на сесії районної ради. Крім того, Атацька сільська рада надала кошти на закупівлю спеціального монітора вартістю понад 140 тисяч гривень, який допомагає контролювати стан хворого.


На сесії також було вирішено профінансувати низку інших заходів з підготовки до можливого поширення коронавірусної інфекції на Хотинщині, зокрема понад 200 тисяч спрямовано на закупівлю запасу медикаментів, дезінфекційних засобів та захисних костюмів для медиків.


Загалом, як повідомив головний лікар Юрій Пасічник, у райлікарні буде 5 апаратів штучної вентиляції легень (зокрема один для дітей). Також районна влада звернулася до міської та сільських рад Хотинщини для співфінансування придбання ще одного апарату ШВЛ.


Фото з архіву "Хотинських вістей": раніше придбані для лікарні два сучасні апарати ШВЛ використовують при проведенні операцій.

84 views0 comments