• Хотинські вісті

Загорівся житловий будинок


5 травня о 3 год. 16 хв житель Зарожан помітив дим, що йшов з горища його будинку. Не гаючи часу, чоловік зателефонував до Служби порятунку й разом з родичами покинув приміщення.


На ліквідацію пожежі направлено черговий караул рятувальників 7 державної пожежно-рятувальної частини м. Хотин та місцеві пожежно-рятувальні підрозділи сіл Клішківці й Недобоївці. На час прибуття вогнеборців площа пожежі становила 20 кв. м, горіли перекриття та покриття будівлі.


Через сильне задимлення у будинку рятувальникам довелося працювати в апаратах захисту органів дихання та зору. Пожежу було ліквідовано в тих межах, в яких її застали рятувальники на час прибуття.


Завдяки діям вогнеборців вдалося врятувати від знищення житловий будинок, де виникла пожежа, та не допустити поширення полум’я на поруч розташовану господарську будівлю. Унаслідок пожежі вогонь знищив перекриття та покриття житлового будинку.


За попередніми висновками фахівців, причиною займання стало порушення правил пожежної безпеки при експлуатації твердопаливного котла.

Управління ДСНС України у Чернівецькій області.

35 views0 comments