• Хотинські вісті

Загиблого Героя Юрія молдована зустріли на рідній Хотинщині
Сьогодні загиблий Герой Юрій Молдован повернувся з Донеччини на рідну Хотинщину, щоб його душа знайшла тут мир і спочинок. Він віддав на війні найдорожче – життя – за те, щоб сюди не ступив чобіт окупанта, щоб міни та снаряди не вибухали у його краї.


Юрій загинув 3 липня унаслідок мінометного обстрілу. Йому не було ще й 37 років… Мужній воїн, досвідчений атовець загинув смертю хоробрих.


Траурну процесію з тілом Героя зустріли на в’їзді в область в Атаках його чотири сестри та рідні, військові та колектив Хотинської міської ради.
Уздовж усього шляху до рідного села Крутеньки люди виходили на узбіччя, ставали на коліна і встеляли дорогу трояндами, ліліями та ромашками. Ці квіти на землі – як скорботний символ цвіту української нації, що нині гине за нашу свободу, незалежність та мир.


А біля батьківської хати ридала мама: «Юрчику, не на таку зустріч я чекала!». Плакала уся велика родина, адже Юрій з багатодітної родини, де було 7 дітей.


Згорьована матір міцно обійняла молодшого сина, якого теж довгі місяці не бачила і дуже за нього хвилювалася, бо і він – військовий, захисник України. Його відпустили на похорон брата…Глибокий сум переповнював серця усіх присутніх, котилися гіркі сльози, бо прощалися з достойною людиною, справжнім чоловіком, прекрасним сином, братом, другом. Бо продовжують гинути наші захисники і захисниці…


Похорон Юрія відбудеться завтра, 8 липня, о 9:00 у Крутеньках. Складемо достойну шану Герою!

19 views0 comments