• Хотинські вісті

Завершилася осіння висадка дерев у рамках програми Президента «Зелена країна»Що зроблено на Хотинщині


Протягом двох осінніх місяців працівники ДП «Хотинський лісгосп» спільно з громадськістю, у рамках програми Президента України «Зелена країна та акції «Створюємо ліси разом», висадили більше 326 тисяч штук сіянців основних лісоутворюючих порід таких як: дуб звичайний, ясен звичайний, клен-явір та інші на площі 40 га.


Озеленили території освітніх закладів, дитячих садків, парків, загалом громад, де висадили близько 500 штук саджанців туї, клена-явора, берізки, липи дрібнолистої та інших.


Загалом більше 2000 осіб підтримали та взяли участь у всіх заходах зі створення нових лісів у рамках програми Президента України «Зелена країна».

Особливу допомогу надала шкільна та студентська молодь, органи місцевого самоврядування.


Вихованці Полянського шкільного лісництва, а також учні інших закладів освіти узяли активну участь у проведені акції «Створюємо ліси разом» та долучилися зі всією країною до наймасштабнішої висадки дерев – «Всесвітньої толоки», яка відбулася 30 жовтня 2021 року.


300 тисяч штук сіянців лісоутворюючих порід, вирощених у розсадниках Хотинського лісгоспу, в майбутньому зашумлять новими молодими лісами.


– Ліс – це культура поколінь. Ми користуємось дарами природи, отриманими у спадок від дідів і прадідів. Зберегти і примножити їх – наш обов’язок. Не кожен учень, а в майбутньому громадянин нашої держави, пов’яже своє життя з лісівничою галуззю, але з упевненістю можна стверджувати, що кожний, хто долучився до акції «Створюємо ліси разом», пронесе через усе своє життя любов і шану до природи, повагу до людей, які своєю кропіткою повсякденною працею зберігають та відновлюють ліси для сучасників і прийдешніх поколінь, – зазначила прессекретарка ДП «Хотинський лісгосп» Людмила Ряба.


Джерело – пресслужба ДП «Хотинський лісгосп».


88 views0 comments