• Хотинські вісті

Жорсткий карантин: не виходити на вулицю від обіду суботи до ранку понеділка


Буковинців закликають не покидати домівки із 13:00 год. суботи, 4 квітня, до 6:00 год. понеділка, 6 квітня


Оскільки захворюваність коронавірусом у краї за тиждень зросла учетверо, голова Чернівецької ОДА закликав жителів області зовсім не виходити з дому у вихідні.


«За результатами наради, яка відбулася сьогодні в Києві, та обласної комісії з ТБ та НС було прийнято рішення про запровадження особливих карантинних обмежень для всіх мешканців Чернівецької області починаючи з 13:00 год. суботи, 4 квітня. Ми закликаємо і просимо всіх мешканців Чернівецької області залишатися вдома і не покидати ваші помешкання включно до до 6:00 ранку понеділка, 6 квітня.

Ці додаткові обмеження вводяться на перебування у громадських місцях. Ми мусимо вживати таких заходів. Адже всього за тиждень – від п’ятниці до п’ятниці – в області зафіксовано зростання кількості хворих у 4 рази. Якщо динаміка буде продовжуватися, неважко зрозуміти, що може відбуватися у наступні тижні", - застерігає Сергій Осачук.

За його словами, наразі зафіксовано і лабораторно підтверджено 202 випадки інфікування коронавірусом. І це тільки офіційна статистика. А насправді, на думку епідеміологів, інфікованих значно більше.

Посадовець зазначив, що у минулі вихідні відбувалося "масове піднесення", люди великими компаніями вирушали на природу. І що безпечність та ігнорування вимог карантину призводить до різкого зростання захворюваності.

"Багато людей переносять цю недугу безсимптомно, хибно вважаючи себе здоровими, й інфікують десятки інших людей", – наголосив на небезпеці голова Чернівецької ОДА.

Як уже повідомляли, у Чернівецькій області 3 квітня почав діяти особливий режим в’їзду та виїзду громадян і транспортних засобів.


"Через п’ять контрольно-пропускних пунктів станом на 20:00 на територію Буковини прибуло 127 вантажних автомобілів, які привезли продукти та промислові товари. 327 громадян повернулися з інших регіонів, 15 не дозволили покинути межі області", поінформував Сергій Осачук.

Джерело – Чернівецька ОДА.

61 views0 comments