• Хотинські вісті

"Жовта" зона і обмеження повертаютьсяЕксперти підтвердили прогноз переходу України вже наступного тижня


В Україні погіршується ситуація із захворюваністю на COVID-19. Зокрема, розрив між госпіталізаціями і виписками збільшився на третину. За прогнозами спеціалістів, у «жовту» зону Україна може перейти вже з початку наступного тижня. Як відомо, МОЗ направило відповідне подання на розгляд уряду. Про це повідомляє Коронавірус-інфо.


«В Україні спостерігається поступове зростання захворюваності, але спалах можливий будь-якого дня. Щодо поточної динаміки, нові випадки та госпіталізації пришвидшуються, зараз зростання збільшує небезпеку більш стрімкого розвитку подій в Україні», — зауважив керівник Центру економіки охорони здоров'я Київської школи економіки Юрій Ганиченко.


За його словами, за останній тиждень завантаження всіх типів ресурсів медзакладів пришвидшилося: збільшилося їх заповнення на три відсоткових пункти, зокрема, станом на сьогодні ліжка з киснем зайняті на 17%, реанімаційні — на 23%, пише Коронавірус-інфо.


Як повідомлялося, у чотирьох регіонах України показник захворюваності на коронавірус вже не відповідає "зеленій" зоні. Йдеться про Київ, Чернівецьку область (за даними МОЗ, у нашому краї рівень захворюваності на 100 тисяч населення станом на 6.09.21 р. – найвищий серед регіонів), а також Луганську і Херсонську області.

Головний санітарний лікар України Ігор Кузін анонсував впровадження найближчим часом "жовтої" зони карантину в країні. Відповідно до якої буде обмежуватися кількість людей на масових заходах. Про він заявив під час ефіру "Сніданку з 1+1".


Обмеження "жовтої" зони адаптивного карантину:

  • проведення масових заходів за участю більш як 1 особи на 4 кв. м площі будівлі або території,

  • заповненість кінозалів та залів інших закладів культури понад 50% місць,

  • заповненість спортзалів і фітнес-центрів не більше ніж 1 особа на 10 кв. метрів.

А локдауну, як вважає головний санітарний лікар Ігор Кузін, не уникнути в листопаді.

239 views0 comments