• Хотинські вісті

Жителі Новодністровська підтримали акцію хотинчан#На_захист_Хотина Уже 14-й день, як розпочалася акція протесту в Атаках. Як стало відомо "Хотинським вістям", до протестувальників приїхали журналісти з "Радіо Свобода" – знімали сюжет у Хотині, а наразі поїхали до Кельменців. А також із Суспільного мовлення.
Сьогодні на пікет в Атаки приїхали активісти з Новодністровська.


"Ми приєднуємося до хотинців.. Тут не "проплачені" люди, а українці, які відстоюють свої права... Усе відбулося за зачиненими дверима. Так само і з Новодністровською ОТГ", – йдеться у відео, опублікованому журналісткою на сторінці у фейсбук Новодністровського радіо.


Небайдужі жителі Новодністровська також ходили пішохідним переходом із хотинчанами, а доєдналися із гаслами: "Почуйте громаду енергетиків", " Новодністровській ОТГ бути".

– Ми, громадські активісти, приїхали в Атаки, щоб виявити свою підтримку хотинцям, адже у нас спільна проблема, нас теж не чують, – сказала журналістка, активістка, жителька Новодністровська Ольга Кучурка. – Хотинчани відважні та нескорені, вони є прикладом того, як треба боротися за свої права. І дуже образливо, коли людей, які хочуть бути почутими, називають "проплаченими"...

У Новодністровської ОТГ, яка вже створена, хочуть забрати усі села, залишивши тільки саме місто, хоч ці села на відстані 3-4 кілометрів від нього, найдалі одне – 12 км. Це велика проблема, – зазначила Ольга.

71 views0 comments