• Хотинські вісті

Жителі Колінківців протестували під облдержадміністрацією


Звернулися з проханням зробити їхнє село центром ОТГ


Під будівлею Чернівецької ОДА учора зібралися понад півсотні людей – мешканці села Колінківці Хотинського району. Про це повідомило Інформагентство АСС.


Учасники зібрання вимагали визначити центр територіальної громади в Колінківцях, а не в Топорівцях, як це передбачено перспективним планом. Нагадаємо, 6-го березня, у селі Колінківці громадяни блокували рух транспорту по вулиці Головній.


На зустріч із протестувальниками прибули представники голови Чернівецької обласної державної адміністрації Сергія Осачука. Вони швидко переконали людей припинити протест та розблокувати дорогу.


Колінковецька сільська рада два роки тому ініціювала утворення об’єднаної територіальної громади, проте не отримала остаточних рішень від суміжних громад. Тому, під час доопрацювання проєкту змін до перспективного плану, Колінківцям запропонували увійти до вже утвореної Клішковецькоі ОТГ, або ж об’єднатися у громаду із центром у Топорівцях. Люди обрали другий варіант.


Мешканцям Колінківців знову запропонували провести спільні консультації із сусідньою Топорівською громадою щодо вирішення неузгоджених позицій.


Джерело: : Інформагентство АСС. https://acc.cv.ua/news/chernivtsi/piket-pid-oda-kolinkivci-prosyat-zrobiti-yihne-selo-centrom-otg-fotofakt-55786

31 views0 comments