• Хотинські вісті

Жителі Колінківців перекривали дорогу


Так протестували проти приєднання їхнього села до Топорівців

6-го березня у селі Колінківці люди блокували рух транспорту по вулиці Головній. Місцеві жителі перекрили проїзд автівок для демонстрації невдоволення з приводу об’єднання громад Колінківців і Топорівців. Учасники вимагали визначити центр територіальної громади в Колінківцях, а не в Топорівцях, як це передбачено перспективним планом.


Співробітники Хотинського відділення поліції забезпечували правопорядок та публічну безпеку під час зібрання селян, а також закликали жителів Хотинщини дотримуватися законності під час демонстрації своїх переконань, діяти виключно в правовому полі.


Поліцейські організували відвід транспорту в об’їзд місця події та здійснювали роз’яснювальну роботу з жителями Колінківців. І наголосили на неприпустимості правопорушень.


Поліція нагадує: незаконне перекриття руху автотранспорту має ознаки злочину, передбаченого статтею 279 (Блокування транспортних комунікацій, а також захоплення транспортного підприємства) Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання про відкриття кримінального провадження.


Джерело – офіційний сайт Національної поліції: https://cv.npu.gov.ua/news/publichna-bezpeka-ta-poryadok/policziya-zaklikaje-zhiteliv-xotinshhini-dotrimuvatisya-zakonnosti-pid-chas-demonstracziji-svojix-perekonan/

41 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/