• Хотинські вісті

Житель Хотинщини незаконно видобував гравійно-піщану сумішНезаконне видобування корисних копалин зафіксували правоохоронці Під час проведення профілактичних заходів щодо виявлення порушників надрокористування співробітники поліції задокументували факт незаконного видобутку гравійно-піщаної суміші на Новоселиччині. За цим фактом слідчі поліції розпочали кримінальне провадження. Про це повідомила поліція Чернівецької області.

32-річного жителя села Рукшин, який нелегально видобував корисні копалини поблизу річки Прут в адміністративних межах села Припруття, викрили вчора, 26 січня, співробітники відділення поліції №6 (Новоселиця) Чернівецького районного управління поліції.

За допомогою екскаватора чоловік видобував гравійно-піщану суміш і завантажував її на транспортний засіб з метою подальшого транспортування. Він не надав правоохоронцям відповідних документів для законного здійснення такої діяльності.

Слідчі поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 240 (Порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України.

Наразі вирішується питання про накладення арешту на транспортний засіб і вантаж.


Слідчі поліції передали зразки ґрунту для проведення відповідних експертиз.

Порушнику загрожує до трьох років позбавлення волі.

Джерело - Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області.

1,733 views0 comments