• Хотинські вісті

Епідеміолог: Чернівеччина залишиться у «червоній» зоні до кінця березняОчільник МОЗ Максим Степанов заявив, що в Україні поки не вводитимуть локдаун, і спрогнозував що спалах COVID-19 триватиме до кінця квітня.


В області теж ситуація ускладнюється, тож епідеміолог Юрій Падурару переконаний, що до кінця березня Чернівеччина точно не вийде з «червоної» зони. Про це пише ІА АСС.


Чернівецький епідеміолог, заступник керівника обласного лабораторного центру Юрій Падурару розповів, що поширення COVID-19 на території Буковини стало масовим та неконтрольованим.


Саме тому нині фіксують високі показники захворюваності та госпіталізації серед жителів області, переконаний він.


«До кінця березня ми точно не вийдемо з «червоної» зони. Щодня ситуація ускладнюється. Прогноз невтішний. У нас відбувається зараз широке масове поширення коронавірусної інфекції. Неконтрольоване. Думаю, слід посилити темпи вакцинації і посилити контроль за обмежувальними протиепідемічними заходами, зобов'язати до їх виконання. Тільки так ми можемо стримувати це поширення. Показники, які ми бачимо сьогодні, свідчать про складу епідемічну ситуацію. Прогнози до кінця березня несприятливі в області», – підсумував Юрій Падурару.

Джерело: ІА АСС.

11 views0 comments