• Хотинські вісті

Експеримент: ринок у Хотині запрацює 5 днів на тиждень

Updated: Jun 19, 2020МІСЬКИЙ РИНОК БУДЕ ПРАЦЮВАТИ З ВІВТОРКА ПО СУБОТУ


Уже цього тижня впроваджується експериментальний графік роботи міського ринку. Починаючи з четверга, 18 червня, базар у Хотині буде переведено на 5-ти денний режим роботи, про це повідомила Хотинська міська рада.


Дні роботи ринку: вівторок, середа, четвер, п’ятниця, субота. Вихідні: неділя, понеділок.


Це дасть можливість жителям громади майже щоденно закупляти свіжу сільськогосподарську продукцію, не переплачуючи за це. Окрім цього, дозволить виробникам майже щоденно її реалізовувати на ринку.


Ще одним важливим фактором є те, що в умовах карантину збільшення робочих днів міського ринку дозволить зменшити завантаженість торгівельних площ відвідувачами, розподіливши їх на більшу кількість робочих днів.


Як зазначили у Хотинській міській раді, у всіх великих містах ринок працює майже щоденно, що дає можливість жителям купувати продукти за низькими цінами від сільгоспвиробників. У світлі останніх подій, де статус міста Хотин, як районного центру був покладений під сумнів, варто змінити підхід до процесів, які відбуваються в місті. У тому числі орієнтуватися на те, як діють великі міста.


Також у міській раді закликали людей не стимулювати розвиток стихійної торгівлі в місті та не купувати сільськогосподарську продукцію на тротуарах та в проходах, а закупляти її на міському ринку.

Джерело - Хотинська міська рада.

73 views0 comments