• Хотинські вісті

Експериментальний проєкт з оформлення ID-картки та закордонного паспорта українцям за кордоном
Уряд затвердив експериментальний проєкт щодо оформлення ID-картки та закордонного паспорта громадянам України, які перебувають за кордоном


Кабмін прийняв постанову № 678 від 10 червня 2022 року, якою затверджено порядок реалізації експериментального проєкту щодо оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон українцям, які перебувають за межами нашої держави.


Експериментальним проєктом передбачено, що прийняття документів для оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон громадянам України, які перебувають за рубежем, здійснюватиме розміщений за межами України відокремлений підрозділ державного підприємства «Документ», яке належить до сфери управління ДМС України та є адміністратором Єдиного державного демографічного реєстру.


Перелік держав, у яких буде здійснюватися прийняття документів для оформлення паспортів громадянина України, визначатиметься ДМС України за погодженням з Міністерством закордонних справ.


Постанова набирає чинності через 15 днів з дня її опублікування. Реалізація проєкту, за пропозицією Міністерства внутрішніх справ, Міністерства закордонних справ та Державної міграційної служби, відбуватиметься протягом двох років.

Джерело – пресслужба ДМС України.

78 views0 comments