• Хотинські вісті

ЕКОакція: дружно прибирали узбіччя траси під Хотином


Одні смітять, іншим доводиться прибирати. Десятки пакетів зі сміттям і чисті узбіччя траси біля Хотина – такий результат кількагодинної роботи працівників ТОВ "Тривіум Пекеджинг Україна". Це підприємство діє на базі виробничих потужностей колишнього заводу "Арго".


З нагоди Всесвітнього дня прибирання понад 25 співробітників зголосилися узяти участь в екологічній акції. Вони одягли рукавички та разом зібрали численні пляшки, упаковки та інший непотріб, який викидають на узбіччя проїжджі.


– Ми постійно прибираємо територію нашого підприємства, а це понад 16 гектарів, але до Всесвітнього дня прибирання вирішили подбати і про чистоту навколо, зокрема біля об'їзної дороги, – розповів заступник директора ТОВ "Тривіум Пекеджинг Україна"м. Хотин Роман Адамчук. – Такі акції відбуваються на усіх 60 заводах нашої компанії у різних країнах. І, власне, вся продукція, яку виробляємо, а саме металева тара – може перероблятися, є альтернативою одноразовому пластику, який більш забруднює навколишнє середовище.Узяли участь в акції не лише працівники, а й заступник директора, співробітники адміністрації, інженерно-технічний персонал (крім тих, хто задіяний на лініях виробництва). При цьому виробничий процес не зупиняли.


Хоч це праця – не з приємних, але прибирали з гарним настроєм, жартами і дружно. Адже переконані, що роблять добру справу. До речі, подібний "суботник" проводили і навесні.


На жаль, тих хто смітить, усе ж більше, ніж тих, хто прибирає. Із кущів обабіч траси доставали купи непотребу. Виявляється, біля дороги можна "знайти" усе, що завгодно: тут не лише пляшки, інший пластик, а й памперси, гаманці, куртки, туфлі на шпильці та інше взуття. Знайшли навіть "лабутени".


– Напевно, кожен, хто викидає це біля дороги, думає: одна обгортка – то нічого страшного. Але таких людей тисячі, тож довкілля завалене сміттям, – каже Роман Адамчук. – Тому періодично потрібно прибирати навколишню територію. І не лише у такі "дні чистоти", а постійно.

– Про цю ініціативу оголосили заздалегідь, до неї активно долучилися багато наших працівників, – додала Анжела Годнюк, інспектор з кадрів підприємства. – Сьогодні разом вийшли на прибирання території, яка не належить заводу. Зібрали увесь непотріб на узбіччях і вивезли на сміттєзвалище. Так ми з колегами зробили свій внесок у покращення стану довкілля.


Наш кореспондент побував і безпосередньо на виробництві. Про те, що тут виготовляють, куди експортують продукцію, розповімо у наступних публікаціях.

14 views0 comments