• Хотинські вісті

Діє програма «Енергодім» для ОСББ


Це можливість заощадити на опаленні


Із 51 багатоквартирного будинку в Хотині у 19-ти – створені ОСББ. Нині для надання їм системної допомоги на проведення робіт із заощадження тепла діє урядова програма «Енергодім».


Детальну інформацію про це, а також про досвід впровадження на практиці енергоефективних заходів у багатоповерхівках отримала делегація Хотина під час регіонального семінару в Івано-Франківську, організованого 18 жовтня в рамках впровадження проєкту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES). Участь у тренінгу взяли секретар міськради Р. Б. Савіцький, головний спеціаліст-енергоменеджер В. М. Соколюк разом з представниками ОСББ та багатоквартирних будинків Хотина.Учасники заходу отримали чимало корисної інформації щодо діючих програм підтримки розвитку ОСББ у цьому напрямку, ознайомилися з діяльністю таких об‘єднань у Івано-Франківську, де вже здійснені енергоефективні заходи.


Урядова програма «Енергодім» діятиме до 31 грудня 2023 року на всій території України. У її рамках для ОСББ відшкодовують частину витрат на заходи з енергозбереження, кошти надаються державною установою «Фонд енергоефективності».


Необхідно зазначити, що Хотинською міською радою затверджена місцева програма для ОСББ, якою передбачено повернення відсоткової ставки за кредитом, залученим такими об‘єднаннями на проведення енергоефективних заходів.


29 views0 comments