• Хотинські вісті

Діти і батьки виборювали звання «найспортивніша сім‘я»

Updated: Feb 27, 2020


Пропагуючи здоровий спосіб життя, відділом освіти, молоді та спорту Недобоївської ради цьогоріч уже втретє проведено родинно-спортивне свято «Тато, мама і я – спортивна сім’я».


У змаганнях, що відбулися 25 лютого на базі Ставчанського НВК, брали участь чотири команди – сім’ї учнів закладів загальної середньої освіти, підпорядкованих Недобоївській сільській раді: Бонарів із Долинян, Гусакових із Керстенців, Ільчинських зі Ставчан та Томіних із Недобоївців. Різні за інтересами, вподобаннями, професіями дорослі не втратили найголовнішого – молодечого запалу й здатності повертатися в дитинство.


За щоденними клопотами не так уже й часто випадає нагода рідним людям провести час разом, дружньо позмагатися і відчути себе єдиною командою. Тому цей уже традиційний для жителів Недобоївської громади захід став одним із найулюбленіших, адже поєднує в спорті, розвагах та здоровій конкуренції дітей і дорослих.


Організатори свята доклали чимало зусиль, щоб учасники із задоволенням виборювали звання «найспортивнішої сім’ї». Родини взяли участь в естафетах, конкурсах та показали справжній приклад єднання та взаєморозуміння.


Під час змагань учасники демонстрували влучність і швидкість, виконуючи не такі вже й прості завдання, що вимагали доброї фізичної підготовки. Дружні спортивні команди подолали всі перешкоди. Вони падали, піднімалися, сміялися і бігли далі. А головне – підтримували одне одного, хоч з різних закладів і кожен прагнув перемоги. Варто зазначити, що поразок не було. Адже хіба можна програти, коли отримуєш безліч позитиву і хочеться сміятися? Звичайно, ні!Уперше перемогу розділили команди Долинянської ЗОШ «Рятівники» та Ставчанського НВК «Чемпіони», виборовши перехідний кубок «Найзгуртованіша спортивна сім’я Недобоївської ОТГ». Друге місце посіла команда Керстенецької ЗОШ «Керстенчани», за активну участь нагороджена команда Недобоївського ЗЗСО.

Переможців свята привітала та нагородила грамотами, цінними подарунками начальник відділу освіти, молоді та спорту Недобоївської ОТГ Надія Кирнац.


«Тато, мама і я – спортивна сім’я» – це свято, яке пропагує здоровий розвиток сімейних стосунків не тільки фізично, а й духовно. А найголовніше – дарує позитивні враження та емоції, що залишаються надовго, адже життя, за словами колумбійського письменника Г. Маркеса, це не ті дні, які минули, а ті, які запам’яталися», – підсумувала Надія Дмитрівна.

Валентина Пелехата, директорка Долинянської ЗОШ,

керівниця ПМК учителів гуманітарного циклу МЦ.

32 views0 comments