• Хотинські вісті

Дітей, які вірять у диво, зробили щасливішими люди із добрим серцемЦі дітки із сумними історіями, складними життєвими обставинами. Але завдяки благодійникам їхні очі засяяли радістю. Вони стали щасливішими і продовжують вірити у дива. Бо тепер точно знають, що мрії збуваються.


Ми публікували листи від вихованців Хотинської спеціальної школи №1, котрі мріяли про нове тепле взуття і одяг, іграшки, та на перший погляд нездійсненне: телефони, щоб дзвонити бабусі чи родичам, велосипед, скейтборди і ролики.


Саме завдяки чуйним та милосердним людям вдалося зібрати достатню суму коштів, аби купити 18-ти найбільш потребуючим діткам усі подарунки, які вони просили у листах до святого Миколая. Крім того зробили невеликі сюрпризи – різноманітні настільні ігри – для 12 класів спецшколи.

Це вдалося за допомоги добрих, чуйних та милосердних людей (наших читачів і не тільки), котрі відгукнулися на акцію від колективу редакції «Хотинських вістей».Усі придбані подарунки (детальний фотозвіт і подяку ми опублікували на сторінці у фейсбуці) вручили дітям.


Одні дітки обіймали нас, інші скромно дякували і передавали вдячність доброчинцям. А у деяких попри радість, в очах усе ж затаївся сум. Бо, напевно, навіть найдорожчі подарунки не замінять міцної і благополучної родини.


Але більшість вихованців дуже раділи, із захопленням і подивом розглядали все! Вони одягали нові речі та взуття і прибігали назад, щоб показатися нам.З радістю приймали і подарунки для кожного класу – настільний футбол, лото, шашки та багато інших настільних ігор ми придбали і передали дітям. Як і мандарини від громади з Ширівців.


Дуже дякуємо усім, хто відгукнувся і підтримав нашу благодійну акцію!

10 views0 comments