• Хотинські вісті

Дітей хвилює наше майбутнє


Визначено переможців конкурсу «Природа Подністров’я нам сигналить SOS»


Річки захлинаються від сміття, але вони не здатні захистити себе у суді, не можуть розказати про свої біди. Але вже немов кричать до нас SOS! Про це писали школярі у творах, поданих на конкурс «Природа Подністров’я нам сигналить SOS».


Юні екологи порушили наболілі для Хотинщини проблеми: забруднення Дністра, невеликих річечок та ставків, засмічення їх берегів, які горе-господарі перетворюють на сміттєзвалища. Невже люди забули, що вода – то життя? Хто це робить, напевно не хтось здалеку, а місцеві жителі? Що залишить нащадкам нинішнє покоління? Такі дорослі запитання ставлять діти у роботах. І закликають не бути байдужими, мовляв «моя хата скраю», усвідомити, наскільки це серйозно.


Нагадаємо, літературний конкурс «Природа Подністров’я нам сигналить SOS» у листопаді спільно оголосили Національний природний парк «Хотинський» та газета «Хотинські вісті».

Мета – привернення уваги до екологічних проблем краю, таких як забруднення річок, а також боротьба із споживацьким ставленням суспільства до природи, як безмежної комори ресурсів.


І ось нарешті підбили підсумки конкурсу. Нагородили переможців сьогодні у НПП «Хотинський», директор якого Андрій Доманчук подякував усім школярам, котрі взяли участь та надіслали цікаві й змістовні твори. Переможцями стали: учениця Шиловецької ЗОШ Світлана Танасьєва, учень Клішковецької гімназії Володимир Кирилюк та учениця Хотинської ЗОШ №5 Вікторія Цепіщук.


Привітала талановитих дітей – призерів конкурсу і редактор газети «Хотинські вісті» Тетяна Коваль, яка висловила переконання, що за такими активними, творчими та небайждужими до екологічних проблем дітьми – наше майбутнє.


Переможцям вручили грамоти та подарунки, щиро побажали їм нових успіхів та підкорених вершин. А їхні твори, визнані журі кращими, опублікуємо в газеті «Хотинські вісті».

19 views0 comments