• Хотинські вісті

Дівчата теж грають у футбол!Протягом 7–9 травня делегація жіночої футбольної команди м. Хотин у складі 6 осіб узяли участь в освітньому футбольному кемпі від Ліги Толерантності, який відбувся у Тернополі. Вони відвідали футбольні майстер-класи від спеціалісток і спеціалістів з Туреччини, Гватемали та України.


Довідково: Ліга Толерантності – українська організація, підтримана Програмою спільнот Фундації ФІФА, сфокусована на соціальній освіті суспільства через спорт, демократичну участь та підприємництво.


– На початку весни довідалася про відбір команд-делегацій на такий захід і подала заявку, – розповіла головна спеціалістка відділу економічного розвитку та міжнародного співробітництва Хотинської міської ради Анна Марчишин. – Так потрапили на цей цікавий захід у Тернопіль.


Дівчата із різних куточків України завітали до Тернопільської ЗОШ №10, де обмінювались досвідом, говорили про жіночий футбол, про роль тренера, батьків і вчителів у спортивному становленні дитини.

Склад нашої делегації: 4 гравчині віком 13–18 років: Ольга Онуфрійчук, Ірина Мельницька, Дарина Варгуляк, Олександра Марчишин, а також молоді лідерки Ганна Марчишин та Світлана Ісанчук (викладачка фізичного виховання Хотинського коледжу ПДАТУ). Вони гідно представили Хотинську громаду.


У перший день кемпу учасниці знайомилися та поглиблювали знання з гендерних питань. А на другий – подорожували до Збаразького замку, відвідували футбольні майстер-класи від спеціалісток і спеціалістів як з України, так і з-за кордону.


Після цього грали у соціальний футбол (за спеціальним регламентом – без суддів, дівчата спільно приймали рішення).


Третій заключний день освітнього кемпу завершився фестивалем, який учасниці проводили для місцевих дітей, та плануванням подальших дій у своїх громадах, зокрема з розвитку спорту.


«Ми отримали масу позитивних емоцій, мотивацію та заряд бадьорості, нові знання та знайомства. Удячні за підтримку і наставництво Світлані Ісанчук та за сприяння – дирекціям Хотинського опорного закладу освіти, Хотинської ЗОШ №5 та Хотинського коледжу ПДАТУ», – зазначила Анна Марчишин.

12 views0 comments