• Хотинські вісті

Допомога бійцям- добровольцям: автівка вирушила на схід

Updated: Apr 24, 2021


"Ми робили це від початку війни і будемо робити до повного вивільнення усіх захоплених земель від промосковської навали!"

Знову з нашого краю на передову вирушив автомобіль із вантажем для бійців добровольчих батальйонів.


"Дякуємо усім буковинцям, парафіянам Православної Церкви України та підприємцям, які нас підтримують. Жаль лише, що допомагають одні і ті ж... Окремі краяни-патріоти надали кошти, але забажали залишитися не названими", – розповів командир 16-ї резервної сотні Добровольчого Українського Корпусу Олександр Паращук.


Він зазначив, що це чергова ротація добровольців на доставка харчів, речей, що необхідні нашим захисникам. Зокрема везуть двигун – мініелектростанцію.


"Це щоденна наша робота. Ми робили це від початку війни і будемо робити до повного вивільнення усіх захоплених земель від промосковської навали! Адже Добровольчий Український Корпус, 1-ша окрема штурмова рота там увесь час протягом цих важких років", – зазначив він.


Допомагають чим можуть і юні патріоти, які тренуються у вишкільному таборі в Добринівцях.


Перед тим, як волонтери та військові вирушили на схід, їх благословив та окропив свяченою водою настоятель храму святих благовірниз князів Бориса і Гліба ПЦУ м. Хотин Дмитро Шора.Щасливої дороги та міцного здоров'я бійцям!

Дякуємо нашим захисникам за мирне небо над нами!9 views0 comments