• Хотинські вісті

Долучайтеся до благодійної акції!«Стань святим Миколаєм – здійсни мрію дитини, яка щиро чекає і вірить у диво»!

До Дня святого Миколая залишилось вже небагато часу, проте ще багато листів не знайшли своїх чарівників.


Усього 7 з 18 діток вже точно отримають подарунки, але вони усі щиро вірять і чекають на диво! Тому не полишайте добру справу на пів дорозі. Долучайтеся: хто як може, важлива інформаційна та матеріальна підтримка за реквізитами: 4149 4390 1882 0948 Ганчук Надія Ярославівна.

Сьогодні публікуємо ще декілька листів. Адже більшість з них не вміють самостійно писати, а листи написані від руки вихователів.

Святий Миколаю! Пише Вам учениця 4 класу Вероніка Попова. Я люблю писати і танцювати, і ще співати і читати. Вивчила вірш про святого Миколая. Іще люблю грати в телефоні. Я дуже чекаю свята, бо дуже мрію про вишите плаття, кросівки (35-36 розмір), спортивний костюм, кольоровий папір, ножиці, і ще пенал. Дуже тебе чекаю і намагаюся бути слухняною. І солодкий сюрприз також чекаю. Люблю, Вероніка!

Святий Миколаю! Пише Вам Роман Кричун, учень 9 класу. У класі мене всі люблять, бо я намагаюся всім допомагати. Хочу дуже отримати на свято багато солодощів, фарби, пазли, пенал, вишиту сорочку, шаровари і пояс, туфлі (36 розмір), ігри, м’яч, машинку, кросівки, що світяться. А ще я хочу, щоб був мир на всій землі і щоб всі були здорові. Щоб коронавірус утік від нас назавжди, бо мені у школі не вистачає дітей. Бажаю гарних свят. Дуже люблю, чекаю!

Святий Миколаю! Звертається до Вас учень 7 класу Андрій Костащук. Андрійко – слухняний, чемний та доброзичливий хлопчик. Радіє, що незабаром прийде святий Миколай з подарунками. Учень дуже любить грати в настільні ігри, теніс, малювати, відпочивати на свіжому повітрі. Розмір взуття – 39. Розмір куртки – 46. Заздалегідь дякую Вам за добро, яке Ви робите для нас. Будьте здорові та щасливі!

Святий Миколаю! Звертається до Вас з великим проханням учениця 7 класу Аліна Гембек. Аліна – добра, щира, слухняна дівчинка. Любить малювати та складати пазли та різні настільні ігри. Як кожна дитина, з нетерпінням чекає святого Миколая, який подарує те, що бажає і мріє. Аліна мріє мати багато різних заколок та резинок, щоб доглядати за своїм волоссям. Любить гарно одягатися. Дуже полюбляє спортивний одяг. Розмір взуття – 38, одяг – “L”. Велике дякую Вам за чуйність та доброту!

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/