• Хотинські вісті

Довірливість буковинки коштувала понад 70 тисяч гривеньНа спецлінію «102» звернулася 62-річна жителька міста Сокиряни та повідомила, що невідома особа незаконно заволоділа її грошима.

Опитавши заявницю, співробітники відділення № 1 (м. Сокиряни) Дністровського районного відділу поліції встановили, що потерпілій зателефонував невідомий, який представився працівником служби безпеки банку. Псевдобанкір повідомив про можливість кібератаки на банківський рахунок жінки та запропонував свою допомогу.

Увійшовши в довіру, до буковинки співрозмовник шахрайським шляхом дізнався всі дані банківської картки, з якої в подальшому зникли 70720 гривень.


За вказаним фактом дізнавачі поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці Буковини наголошують: щоб не стати жертвою шахраїв – дотримуйтеся основних правил онлайн-безпеки. А саме: - нікому не повідомляйте особисті дані (номер паспорта, індивідуальний податковий номер, паролі, секретні коди до карти та з SMS-повідомлень); - якщо ви отримали повідомлення про проблеми з банківським рахунком, зверніться безпосередньо у відділення банку або за номером служби підтримки фінансової установи; - уважно читайте всі повідомлення від банку та звертайте увагу на мету операції. У випадку виникнення сумніву щодо законності здійснення банківських операцій – телефонуйте на спецлінію «102».

Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області.

159 views0 comments