• Хотинські вісті

«Дністер» здобув розгромну перемогу в турнірі


Кубок турніру пам’яті воїнів-інтернаціоналістів залишився у Хотині


Як уже повідомляли, неділю в Хотинській ДЮСШ відбувся щорічний кубок з футзалу пам’яті воїнів-інтернаціоналістів Хотинщини.


Команди спочатку змагалися у групах, а далі відбулися «стикові» ігри за третє місце та фінал. Як поінформував Микола Шевчук, голова Хотинської місцевої організації ГО «ВФСТ» «Колос», на груповому етапі зафіксовані наступні результати:

І тур

«Дрім Тім»–ФК «Борщів» – 1:1;

ФК «Клішківці»–«Дністер» – 0:8;

ІІ тур

«Підгір’я»–«Дрім Тім» – 3:5;

«Ветеран»–ФК «Клішківці» – 7:2;

ІІІ тур

ФК «Борщів»–«Підгір’я» – 4:2;

«Дністер»–«Ветеран» – 2:2.


Микола Шевчук прокоментував результати змагань:

– Лише завдяки більшій кількості м’ячів, забитих у всіх зустрічах, чернівецька команда випередила борщівську. В іншій групі хотинчани завершили груповий етап змагань попереду команди «Ветеран» через кращу різницю забитих і пропущених голів.


У напруженому матчі за третє місце ФК «Борщів» – «Ветеран» основний час не визначив переможця (2:2), тож командам довелося виконувати серію післяматчевих шестиметрових ударів. Влучнішими виявились новоушицькі футзалісти – 4:3.


У фіналі чернівецький «Дрім Тім» відзначився вже на другій хвилині гри, але цей м’яч залишився єдиним у їхньому активі. Надалі забивали лише хотинчани, які п’ять разів засмучували гостей. У підсумку 5:1, розгромна перемога «Дністра». Тож кубок, який останніми роками ніяк не «хотів» залишатись у Хотині, цілком справедливо дістався найсильнішій цьогоріч команді, – підсумував Микола Шевчук.

В індивідуальних номінаціях були нагороджені:

Геннадій Довганюк («Дністер») – кращий воротар;

Віктор Багрійчук («Ветеран») – кращий захисник;

Сергій Рибак («Дністер») – кращий нападаючий;

Валерій Кривинчук («Дрім Тім») – кращий бомбардир.


Варто зазначити, що команди були сформовані з гравців 1985 р.н. та старших, тож це ветеранський турнір.

114 views0 comments