• Хотинські вісті

Для розшуку зниклих, зокрема дітей діє гаряча лініяІз початку воєнного стану до поліції звернулися щодо зникнення близько 20 тисяч людей. Про це повідомив начальник Департаменту організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Національної поліції України Олексій Сергєєв під час брифінгу в «Укрінформі».


Він запевнив, що Нацполіція вживає заходи, спрямовані на встановлення місцезнаходження осіб, зниклих безвісти.


«З початку воєнного стану до органів та підрозділів поліції надійшли звернення щодо зникнення 20 тис. осіб, з них майже половину розшукано. За вказаний період оголошено в розшук 533 неповнолітні особи, з них знайдено 360. Із числа нерозшуканих – 169 дітей зникли безвісти внаслідок бойових дій», – сказав він.


Також Олексій Сергєєв нагадав, що в Нацполіції за номером 0-800-21-21-51 працює гаряча лінія з питань, пов’язаних із розшуком безвісно зниклих громадян, їхнього викрадення або потрапляння у полон на території України, а також інших подій, учинених в умовах воєнного стану.


«Органи та підрозділи Національної поліції цілодобово працюють для забезпечення безпеки на всій території держави, протидії злочинності, в тому числі організованій, обстеження деокупованих територій з метою фіксації всіх злочинів, вчинених окупантами, розмінування територій, а також виконання завдань військового командування з метою відсічі збройної агресії рф», – повідомив Олексій Сергєєв.


Джерело – Офіційний сайт Національної поліції: https://cv.npu.gov.ua/news/stoprussia/za-misyacz-policziya-perevirila-ponad-56-tisyach-osib-172-osobam-povidomleno-pro-pidozru-za-spivpraczyu-z-okupantami-ta-diversijnu-diyalnist/

3 views0 comments