• Хотинські вісті

Для розвитку спорту працюють у Хотинській громадіЯк повідомив Хотинський міський голова Андрій Дранчук, підготовлено проєкт капітального ремонту багатофункціонального спортивного комплексу «Хотинська дитячо-юнацька спортивна школа», який передано в Міністерство молоді та спорту України.


У найкоротші терміни було:

  • розроблено якісну проєктно-кошторисну документацію;

  • вдало пройдено експертизу на проєкт;

  • отримано листи-підтримки від шести федерацій олімпійських видів спорту.

«Це стало можливим завдяки згуртованій роботі фахівців Хотинської дитячо-юнацької спортивної школи та міської ради. Тож тепер очікуємо на рішення відповідної комісії, до складу якої входитимуть представники спортивних федерацій, народні депутати, працівники Мінмолодьспорту», – зазначив Андрій Дранчук.


А ще розпочалися роботи з коткування міського стадіону для вирівнювання і створення якісного покриття.


– Це не лише база, де проходитимуть змагання з футболу та інших видів спорту, тренування вихованців Хотинської ДЮСШ, школярів, а й домівка оновленої футбольної команди «Дністер» Хотинської міської територіальної громади, що планує дебютувати на першому чемпіонаті Дністровського району з футболу саме на своєму полі, – додав міський голова.


Звісно, попереду багато роботи: це осучаснення та оновлення глядацької зони, заміна сидінь на трибунах уболівальників, облаштування вбиральні, покращення якості бігових доріжок, ремонт огорожі та багато іншого.

Пам‘ятаємо, що спорт і фізкультура – здоров’я і сила нації!️

34 views0 comments