• Хотинські вісті

Для бійців волонтери купують джипи, а майстри безкоштовно роблять їх капремонтЗахисникам на передовій дуже потрібні автомобілі. Адже від мобільності бійців, наявності справної високопрохідної техніки часто залежить їхнє життя. У цьому пересвідчилися хотинські волонтери Анатолій Сухаренко та Віталій Струк, котрі не раз везли вантажі у «гарячі точки».


Тому вирішили допомогти військовим з Хотинщини ще й транспортом. За допомогою інших небайдужих земляків вони купують за кордоном придатні авто, а також, якщо необхідно, то і запчастини.


Два позашляховики вже доставили у зону бойових дій. Ще три, які нещодавно купили, наразі у ремонті, їх готують для відправки.


– Автомобілі шукаємо за кордоном, це джипи та пікапи, бо зараз хлопцям на передовій найбільше потрібні високопрохідні та повнопривідні. Їх відповідно до «замовлень» військових переганяємо в Україну. У цьому декілька разів нам допомагала депутатка Чернівецької міської ради Яна Брус, адже у воєнний час чоловікам виїжджати за межі України заборонено, – розповідає Анатолій Сухаренко. – А далі техніку потрібно відремонтувати, щоб вона надійно служила військовим. Крім того, щоб автівки не «кидалися в очі» ворогу, ще й треба їх пофарбувати спеціальною фарбою темнозеленого кольору.


Такі роботи дороговартісні. Тому Анатолій та Віталій звернулися до хотинських автомайстрів за допомогою, і вони не відмовили. Одні погодилися безоплатно підрихтувати, перебрати ходову, інші – перефарбувати, перевірити електроніку тощо.

– Оскільки всі ці роботи майстри виконують для наших захисників без будь-якої плати, то можемо придбати більше автомобілів, – наголошує Віталій Струк. – Майстри роблять дуже потрібну справу. Їхня волонтерська допомога нині так важлива, тому велика їм вдячність.


Журналісти «Хотинських вістей» об’їхали автомайстерні і подивилися, як готують техніку для бійців. Це справді важка та трудомістка робота, яка вимагає як умінь і різного обладнання, так і багато часу та сил.Ці майстри – професіонали своєї справи, але вони не хотіли публічності, щоб розповідати про них у ЗМІ. Однак ми наполягли на публікації, бо переконані, що про таких небайдужих і працьовитих людей, які роблять посильний внесок у наближення нашої перемоги, повинні знати земляки.


Якісно готують і фарбують автомобілі Володимир і Денис Скрипники та Олександр Мулик. Фахово їх ремонтують Василь Королівський, Сергій і Роман Гуралі, Андрій Бучацький, Василь Швець. На сервісі перевіряють і налаштовують електроніку автоелектрики Василь Креховецький і Станіслав Трубчак. Дякуємо цим досвідченим фахівцям, майстрам на всі руки за їхню потрібну працю!
Тим часом, як розповіли Анатолій Сухаренко та Віталій Струк, уже шостий автомобіль перегнали в Україну і почали готувати для бійців на передову. Волонтери не припиняють допомагати усім, чим можуть, нашій армії, зокрема бійцям з Хотинщини.


Кожен робить свій внесок у наближення перемоги над російською ордою!173 views0 comments